طراحی انواع پرتال کاربری طراحی پرتال (Web Portal Design)

 

 

پرتال سازمانی رایان طبیب پرتال سازمانی رایان طبیب حاصل بیش از 10 سال تلاش و تجربه بی وقفه ی متخصصان این شرکت است.  پرتال سازمانی رایان طبیب یکی از پیشرفته ترین ابزارها برای طراحی پرتال های دولتی و خصوصی به شمار می رود. 

 

پرتال  را می توان بستری یکپارچه و تحت وب دانست که کلیه اطلاعات درونی و بیرونی سازمان را در دسترس مخاطبان قرار می دهد. مخاطبان یک پرتال  سازمانی، کارمندان خود سازمان، مشتریان، شرکای تجاری یا همکاران آن سازمان هستند.

 

پرتال سازمانی رایان طبیب

 

پرتال سازمانی رایان طبیب حاصل بیش از 10 سال تلاش و تجربه بی وقفه ی متخصصان این شرکت است. یکی از کارایی های اصلی پرتال سازمانی رایان طبیب ایجاد محیطی درون  یا بیرون سازمانی برای ذخیره اطلاعات است که در هر زمان می توان آن را بروز رسانی کرد، این راه سازمان را قادر می سازد تا در مقایسه با نشر سنتی کاغذی که به شدت به مکان و زمان وابسته است با سرعت بیشتری به نیازهای در حال تغییر افراد پاسخ گوید. 


ماژول های مختلف مورد استفاده در پرتال سازمانی بارها مورد استفاده و ارزیابی قرار گرفته است و کلیه این ماژول ها بطور کامل در شرکت رایان طبیب  تولید گردیده و به عبارتی بهتر سیستمی کاملاً بومی است و در نتیجه بروزرسانی، نگهداری و پشتیبانی از آن کاملاَ در اختیار این شرکت است.

 

سازمان ها و شرکت های بزرگ در جهت یکسان سازی اطلاعات و همچنین اتوماسیون خدمات خود نیازمند استفاده از پرتال های تحت وب هستند. یک پرتال تحت وب بستری را برای استفاده افراد مختلف در سازمان با نقش سازمانی که دارند فراهم می کند تا اطلاعات خود را در آن وارد کرده و ارتباط بین زیر سیستم های مختلف را مهیا می سازد. دیگر مزیت پرتال های تحت وب از بین بردن محدودیت زمان و مکان است و افراد در مناطق مختلف و همچنین زمان های مختلف می توانند وارد سیستم شده و به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.

 

شرکت ما تجربه پیاده سازی پرتالهای تحت وب برای شرکت های داخل و خارج از کشور را دارد و بر اساس خواسته های مشتری و نقش های مختلفی که در سیستم پرتال وجود دارد تحلیل، طراحی  و پیاده سازی پرتال انجام خواد شد. برخی از انواع پرتالهای طراحی شده توسط ما عبارتند از:

 

 • پرتال شرکت های تولیدی شامل زیر سیستمهایی از قبیل : انبار، فروش، مشتریان، CRM ، گزارشات فروش و مدیریت، مدیریت فروش، زمانبندی ویزیتورها و ..
 • پرتال شرکت های خدماتی شامل زیر سیستم های کارکنان، پروژه ها، مشتریان، ساعت کارکرد کارکنان، گزارشات مدیریت، پروژه های جاری، زمان و بودجه پروژه، گزارشات حسابداری پروژه  و...
 • پرتال های خاص منظوره مانند خط تولید کارخانه استینلس استیل، شرکت نتورک استراتژی و پورتال شرکت امداد یدک

 

از جمله مواردی که باید در ابتدای ایجاد یک پرتال در نظر بگیرید این است که هدف شما از ایجاد پرتال چه می باشد، آیا می خواهید اطلاع رسانی نمائید یا خدماتی را ارائه دهید و یا اینکه تجارت الکترونیکی داشته باشید. باید انتظارات خود را به طور دقیق مشخص نمائید که آیا برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود اقدام به ایجاد پرتال می نمائید یا جنبه اقتصادی برای شما مهم تر می باشد و همچنین مخاطبین شما از نظر جنسیت، سن و شغل چه کسانی هستند.


با مد نظرقرار دادن تمامی موارد فوق، نوبت به مراحل ایجاد یک پرتال می رسد که باید به برنامه ریزی تمام اجزای اصلی و زیر مجموعه های پرتال پرداخت که به ترتیب شامل شناسائی نیازمندی ها، بررسی فرآیندهای موجود، طراحی نقش های مختلف کاربران سیستم، طراحی قالب و چیدمان سایت ، عناصر گرافیکی و بررسی مواردی مانند راحتی کاربر، امنیت، سرعت لود شدن صفحات و... پرداخت.

 

از خصوصیات بارز پرتال دارا بودن هسته کنترل کننده مرکزی است که امکان تولید، توسعه و مدیریت بخشهای مختلف و متناسب با نیازهای یک پایگاه اطلاع رسانی را فراهم می نماید. همچنین طراحی انعطاف پذیر و قابل توسعه از ویژگیهای یک پرتال خوب است. با توجه به اینکه نیازهای یک سازمان در طول زمان تغییر می کنند، پورتال سازمان نیز باید بتواند خود را با نیازهای جدید تطبیق داده و انعطاف لازم را جهت ایجاد اینگونه تغییرات داشته باشد.

 

در صورتی که سازمان یا شرکت شما نیازمند یک پورتال تحت وب است می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی روش های موجود برای طراحی پرتال تحت وب و همچنین مشاوره در این زمینه با ما تماس بگیرید.

 

پرتال طراحی شده توسط رایان طبیب يک جعبه ابزار توسعه وب است.

 

اين نرم افزار طراحی شده مجموعه اي کامل از ابزارهاي مورد نياز براي طراحی سایت حرفه ای و توسعه سایت را داراست و خصوصيت مهم اين سيستم در اين است که بدون هر گونه پيش زمينه برنامه نويسي، يک کاربر غيرحرفه اي هم مي تواند با حداقل آموزش، به سادگي مديريت سايت با آن را بياموزد و يا به مديريت سايت بپردازد.

 

 پرتال به معنی درگاه است و در اصطلاح وب به مجموعه صفحات و مطالبی گفته که تحت سطوح دسترسی خاصی قرار دارند.

 

 به بیان دیگر پرتال درگاهی است که کاربر با هویت مشخص از طریق آن می تواند به اطلاعات خاصی دسترسی داشته باشد.

 

 

از جمله ماژولهای سیستم عبارتند از:

 • شیوه طراحی سایت حرفه ای ، روشهای راه اندازی سایت ، انواع روشهای طراحی وب سایت
 • فرم ورود کاربر
 • فرم ثبت نام کاربران و ثبت فیش بانکی
 • رویدادها
 • پرسشهای متداول

 

اطلاعات سایت نظیر تعداد افراد آنلاین و بازدید ماه و روز

 • تبلیغات متنی
 • تبلیغات بنری
 • فرم نظر سنجی
 • تغییر پوسته ی صفحات
 • نمایشگر تصاویر
 • لینکها و اتصالات قوانین و مصوبات
 • جستجو گرویرایشگرText/Html
 • جستجوی پیشرفته
 • سندهای xml
 • اخبار
 • انجمن آنلاین
 • گالری عکس پیشرفته
 • مقالات

 

امتیازات و ویژه گی های نرم افزار جامع مدیریت پرتال رایان طبیب نسبت به سایر نمونه ها

 • پیاده سازی سیستم مبتنی بر تکنولوژی PHP و بانک اطلاعاتی MYSQl
 • امکان استفاده از پیشرفته ترین امکانات در طراحی و تولید وب سایت و نگهداری و بروز رسانی آن توسط یک نیروی اپراتور ساده ویندوز در کلیه مراحل.
 • استفاده از ماژول های استاندارد روز دنیا که توسط رایان طبیب طراحی و بهینه شده است و مطابق با نیاز شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی و اشخاص حقیقی است.
 • ایجاد نامحدود صفحات ، استفاده نامحدود ماژول ها و امکانات در صفحات در هر زمان.
 • امنیت بسیار بالا با ایجاد معماری لایه ای برنامه نویسی.
 • در اختیار داشتن سایتی که ایجاد و یا حذف و یا تغییر هر بخش در هر قسمت توسط یک نیروی آشنا به ویندوز در هر نقطه از دنیا توسط خود شما قابل انجام است. در اختیار داشتن وب سایتی که در هر لحظه می توان با تغییرپوسته ،کلیه رنگبندی و طراحی را تغییر داده و با تغییر کدهای CSS کلیه فونتهای سایت را به ترکیب مناسب دلخواه بدل کرد .
 • در اختیار داشتن وب سایتی که می توانید با ماژول فرم ساز اقدام به تولید فرم های الکترونیکی (E-Forms) با تعداد نامحدود نموده و برای آن بانک اطلاعات تشکیل داده و گزارش گیری نمایید.
 • تولید وب سایت های متعدد در نشانی اینترنتی اصلی شرکت یا سازمان که می تواند هریک ساختار جداگانه ای داشته باشد  و مدیریت هر کدام را در اختیار مدیر جداگانه ای قراردهید .(زیرپورتال)
 • تولید سایت در نسخه های مختلف زبان توسط خودتان با امکان localization در پورتال (چند زبانه )
 • بروز شدن و دریافت نسخه بروز شده پورتال دردوره های مشخص ماهیانه که در آن امکان استفاده از پوسته های جدید وجود دارد .
 • قابلیت اتصال سیستم پرداخت الکترونیکی شتاب به مجموعه پورتال ( بانکداری الکترونیکی)
 • قابلیت اتصال سیستم ارسال پیام کوتاه به پورتال و اتصال به نرم افزار های داخلی شرکت کسب رکورد بالا و برتر در موتور های جستجوگر اینترنتی با توجه به سیستم معرفی اتوماتیک صفحات به موتور های جستجو گر اینترنتی . (پورتال پما مبتنی بر الگوریتم گوگل)
 • تیم طراحی و برنامه نویسی شرکت  رایان طبیب   را در هر لحظه در کنار خود احساس کنید.

 

مناسب برای : شرکت ها، سازمان ها، مدیریت کارمندان، اسناد و مدارک، خصوصی سازی اطلاعات و ...

 

پرتال های رایج

 پرتال مشتریان یا Client Portal : این پرتال ها جهت نمایش اطلاعات مشتری مانند سفارشات، پرداخت ها و … مناسب می باشند که اکثر پرتال های ایرانی را تشکیل می دهند.

پرتال های شرکتی یا Corporate Web  Portals : این پرتال برای یک شرکت و یا سازمان خاص برنامه ریزی شده است و کاربران آن اصولاً شبکۀ کارمندان و مشتریان آن شرکت هستند.

پرتال های شخصی یا Personal Portals : این پرتال ها برای معرفی یک فرد خاص برای کاربرانی خاص می باشند که اصولاً شامل اطلاعات تماس، نمونه کارها و فعالیت ها و … می باشد.

پرتال های مناقصه و مزایده یا Tender Portals : این پرتال ها برای برگزاری مناقصه و مزایده توسط سازمان، شرکت یا نهاد های ملی می باشند.

پرتال های علمی یا Sepcialized Portals : این پرتال ها برای بررسی و تبادل اطلاعات بین کاربران استفاده می شوند.

پرتال های سفارشی یا Specialized Portals : این پرتال ها به صورت کاملاً سفارشی و با توجه به نیاز مشتری طراحی می شوند.

پرتال های تجاری یا Commerce Portals : این پرتال ها دارای دو مدل B٢B و یا B٢C هستند.

 

پرتال چیست ؟

ویدئوی زیر را مشاهده نمایید.

 
 
 
Pause
Current Time0:00
/
Duration Time٠:٠٠
Loaded: ٠%
Progress: ٠%
0:00
Fullscreen
 
٠٠:٠٠
Mute

کپی رایت این ویدئو متعلق به Royal Cyber Solutions می باشد و فقط زیرنویس آن توسط هاست ایران به فارسی ترجمه شده است.

 

شروع تا پایان پروژه

 

 

ارسال درخواست

شما می توانید از انتهای صفحه درخواست مشاوره جهت طراحی پرتال خود را برای ما ارسال کنید.

 

 

تماس تلفنی کارشناسان فروش با شما

کارشناسان فروش بعد از مشاهدۀ درخواست جهت راهنمایی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت و در صورت لزوم جلسۀ حضوری – فقط ساکنین تهران – جهت بررسی و تحلیل نیازهای شما و آشنایی با استاندارها و سطح توانایی ما دعوت خواهند کرد.

 

 

جلسۀ بررسی نیازهای شما و ارائۀ پیشنهادات ما

در این جلسه که در محل هاست ایران برگزار می شود هدف شما از راه اندازیپرتال، تحلیل محتوای اولیه، ساختار اصلی پرتال و منو ها  مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

 

ایجاد سفارش در پرتال کاربری شما

بعد از صحبت تلفنی / جلسۀ حضوری و جمع بندی نیاز های شما، سفارش مرتبط در پرتال کاربری‌تان ایجاد خواهد شد.

 

 

عقد قرار داد

در فرم قرار داد که به امضای دو طرف خواهد رسید تمامی وظایف ما و شما با رعایت تمامی مسائل حقوقی و تاریخ دقیق شروع و پایان پروژه مشخص خواهد شد.

 

 

پرداخت ٥٠% هنگام عقد قرارداد

هنگام عقد قرار داد ٥٠% مبلغ کل قرار داد به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود.

 

 

کد نویسی

کدنویسی پرتال مطابق با استانداردها و موارد ذکر شده در قرار داد آغاز می شود.

 

 

کنترل کیفیت امنیت پرتال

امنیت پرتال با دو نرم افزار آنلاین مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

 

کنترل کیفیت کدها و استانداردها

کد های پرتال با w٣C HTML٥ Validator بررسی شده و در صورت خطا، برطرف می شود.

 

 

کنترل کیفیت عملکرد پرتال

یکی از کارشناسان که در طول طراحی درگیر پروژۀ شما نبوده است به صورت کاربرِ عادی پرتال را بررسی می کند تا راحتی کار با پرتال و عملکرد آن بررسی شود.

 

 

بارگزاری و نمایش پرتال به صورت خصوصی

پرتال قبل از ارائه و بازگشایی برای عموم جهت مشاهده و بررسی اولیه به صورت خصوصی – روی سرور نمایشی ما – بارگزاری می شود تا اصلاحات و تغییرات نهایی را اعلام کنید.

 

 

رفع اصلاحات نهایی

تغییرات و اصلاحات نهایی مطابق با درخواست شما اعمال خواهد شد.

 

 

تسویه حساب و آغاز پشتیبانی نقره ای

بعد از بررسی عملکرد وب سایت و قبل از انتشار پروژه، ٥٠% مبلغ باقی ماندۀ پروژه دریافت خواهد شد.

 

 

جلسۀ آموزش مدیریت پرتال

در جلسۀ آموزشی که در محل هاست ایران انجام می شود نحوۀ مدیریت پرتال و کاربران آموزش داده خواهد شد. این جلسه در قالب فایل ویدئو ( صوتی و تصویری ) ذخیره شده و در انتهای جلسه در اختیار شما قرار می گیرد.

 

 
·  نظر دهی 
· اشتراک گذاری :


برچسب ها   :

کلمات کلیدی
کلمات کلیدی :
10 ,
سال ,
بی ,
تحت ,
وب ,
بین ,
نقش ,
زیر ,
آیا ,
نظر ,
چه ,
جهت ,
مهم ,
اين ,
يک ,
اي ,
راه ,
ثبت ,
نرم ,
کرد ,
فرم ,
شدن ,
کسب ,
Portal ,
خاص ,
فقط ,
هدف ,
دو ,
عقد ,
داد ,
٥٠% ,
طول ,
قبل ,
محل ,

برای ارسال نظر ‎‏ ، همین امروز در وب سایت رایان طبیب ثبت نام کنید.

ورود


مقالات طراحی سایت

مقالات سئو و بهینه سازی سایت

مقالات علمی

کلیه حقوق متعلق به رایان طبیب می باشد.
طراحی سایت،بهینه سازی سایت،طراحی وب سایت،بهینه سازی وب سایت،سئو,صابر فضلی احمدی,Saber Fazli Ahmadi
طراحی سایت حرفه ای،طراحی وب،طراحی وب سايت،فروشگاه،بهینه سازی،طراحی وب سایت،سئو,صابر فضلی احمدی,Saber Fazli Ahmadi
طراحی و توسعه سایت رایان طبیب | 2020 ©