پورتال رایان طبیب ( پرتال ) چیست؟

 

در اکثر مواقع مفهوم پورتال  ( پرتال ) با وب سایت اشتباه گرفته می شود اما باید توجه نمود که پورتال ( پرتال ) مفهومی بسیار فراتر و گسترده تر از وب سایت دارد.

 

این سوء تعبیر بیشتر به این خاطر بوجود می آید که یک پورتال از طریق وب نیز قابلیت تعامل با کاربران و پرسنل مختلف را دارد. ولی در واقع یک پورتال ، درگاه ، دروازه یا مکانی است که اطلاعات ، اسناد و امور مهم اعم از اطلاعات و اسناد درون سازمان و سازمانهای مرتبط را بصورت یکپارچه ، سازماندهی و مدیریت می نماید و امکان ثبت و تغییر و مدیریت اطلاعات ، اسناد ، پرسنل و کاربران را بصورتی جامع و به روشهای مختلف تحت وب و تحت شبکه های گوناگون دیگری مانند شبکه های اینترانت و... فراهم می نماید. همچنین یکی از قابلیتهای ویژه و اساسی پورتال ها، امکان ارتقاء و گسترش بر اساس نیازهای سازمان است یعنی یک پورتال این قابلیت را دارد که شبیه یک مادر بورد پیشرفته کامپیوتر عمل نماید و کلیه بخش ها و امکانات آن با توجه به نیازهای سازمان در طول زمان قابل گسترش و ویژه سازی باشد. بطوریکه قابلیتها و امکانات جدید بصورت برنامه های جانبی و ماژول برای سیستم ساخته شده و قابل راه اندازی بر روی آن باشند. 


همچنین قابلیت یکپارچه سازی پورتال ( پرتال ) یکی از ویژگیهای اساسی پورتال می باشد که در واقع یک پورتال اطلاعات، اسناد و سرویسهای منابع مختلف را کنار یکدیگر بصورت یکپارچه قرار داده و تحت یک طرح ویژه و امنیتی ارائه می نماید که این ویژگی نه تنها کلیه منابع یک سازمان را به هم پیوند می دهد بلکه اطلاعات و اسناد بین سازمانها و نهادهای مختلف را نیز می تواند بصورت یکپارچه سازماندهی نماید. 


--------------------------------------------------------------------------

 

- نرم افزار مدیریت پورتال رایان طبیب


- نرم افزار ساخت ، مدیریت و طراحی پورتال رایان طبیب ( پرتال )

نرم افزار جامع مدیریت پورتال رایان طبیب سامانه ای کامل برای ساخت و مدیریت پورتال های اطلاع رسانی ، سازمانی و پورتال های جامع اداری و شرکتی است.

 

نرم افزار مدیریت پورتال رایان طبیب با انعطاف پذیری بسیار بالا و ساختار و پیکربندی چند لایه امکان توسعه و گسترش بخشهای مختلف یک پورتال را فراهم می کند، بگونه ای که این نرم افزار مانند یک هسته یا پانل کنترل مرکزی عمل نموده و بخش ها و امکانات مختلف پورتال رایان طبیب روی آن نصب و پیکربندی می گردد و بدین صورت پیکربندی کل پورتال رایان طبیب ( پرتال ) شکل می گیرد.

 

مهمترین امتیاز و برتری نرم افزار پورتال رایان طبیب در معماری چند لایه ویژه این پورتال است.

 

پیکربندی و برنامه نویسی چند لایه ای فوق العاده قدرتمند این سیستم بگونه ای است که باعث تعریف سطح های امنیتی ، گروه بندی و دسته بندی گروههای کاربری و مدیریتی مختلف می شود و طیف وسیعی از کاربران ، پرسنل و مدیران مختلف را در سطوح دسترسی متفاوت پوشش می دهد. 


نقطه قوت و برتری دیگر نرم افزار پورتال رایان طبیب ( پرتال ) سیپارس انعطاف پذیری بسیار بالای سیستم در تولید و گسترش پورتال است بطوریکه خود نرم افزار شامل بیش از 120 ماژول آماده بوده و امکان تولید ماژولهای اختصاصی را نیز بنا به نوع درخواست و نیاز مشتری فراهم می نماید. همچنین گسترش و ویژه سازی این پورتال تماما توسط شرکت رایان طبیب سرویس انجام می گیرد لذا بدون هیچگونه محدودیتی ویژه سازی پورتال رایان طبیب و سفارشی سازی ، توسعه نرم افزار ، تولید پورتلت ها و کلیه امور امنیتی و حفاظتی سیستم توسط متخصصین شرکت انجام می گیرد و مشتری دغدغه ای در این مورد نخواهد داشت. 

 


لازم بذکر است که معماری شی گراء و ساختار چند لایه ای پیشرفته این نرم افزار بگونه ای است که امنیت بسیار بالایی را برای سیستم فراهم آورده و کلیه ملاحظات امنیتی با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا روی سیستم اعمال شده و این امر امنیت اطلاعات و بانک اطلاعاتی پورتال رایان طبیب را تضمین می نماید. نرم افزار مدیریت و طراحی پورتال رایان طبیب امکان ساخت ، مدیریت و طراحی پورتال هایی با موضوعات و اهداف مختلفی را فراهم می آورد.

 

در پایین لیستی از این انواع پورتال رایان طبیب را مشاهده می نمایید: - طراحی و ساخت پورتال ها و سایت های خبری و اطلاع رسانی
- طراحی
پورتال ( پرتال ) های دولتی و سازمانی
- طراحی و مدیریت
پورتال دانشگاه و مدارس
- ساخت و طراحی
پورتال های سازمانی و اداری
- طراحی و مدیریت
پورتال شرکت ها و موسسات
- ساخت و مدیریت
پورتال مجلات و پایگاه های روزنامه ای
- ساخت ، مدیریت و طراحی
پورتال کتاب و کتابخانه دیجیتال
- ساخت و طراحی
پورتال دارویی و پزشکی

 
 
·  نظر دهی 
· اشتراک گذاری :


برچسب ها   :

کلمات کلیدی
کلمات کلیدی :
وب ,
تحت ,
نرم ,
عمل ,
روی ,

برای ارسال نظر ‎‏ ، همین امروز در وب سایت رایان طبیب ثبت نام کنید.

ورود


مقالات طراحی سایت

مقالات سئو و بهینه سازی سایت

مقالات علمی

کلیه حقوق متعلق به رایان طبیب می باشد.
طراحی سایت،بهینه سازی سایت،طراحی وب سایت،بهینه سازی وب سایت،سئو,صابر فضلی احمدی,Saber Fazli Ahmadi
طراحی سایت حرفه ای،طراحی وب،طراحی وب سايت،فروشگاه،بهینه سازی،طراحی وب سایت،سئو,صابر فضلی احمدی,Saber Fazli Ahmadi
طراحی و توسعه سایت رایان طبیب | 2020 ©