1. نام دامنه اینترنتی : دامنه اینترنتی نامی است که با وارد کرد ن آن در مرورگر وب ، وب سایت شما مشاهده می شود. معمولاً شرکت هایی که خدمات هاست ارائه می دهند همگی دامنه اینترنتی نیز برای شما ثبت می کنند . دامنه اینترنتی را می توان بصورت یک ساله ، سه ساله و یا پنج ساله خریداری کرد . توجه داشته باشید که به دلیل اینکه دامنه اینترنتی برند وب سایت شما محس وب می شود حتماً از شرکت های معتبر و بزرگ این دامنه ها را خریداری کنید. امروزه کسانی که دامنه خود را توسط افراد غیر معتبر خریداری می کنند معمولاً با رشد و توسعه وب سایت خود با مشکلات بزرگ ی ر وب رو می شوند و چه بسا دامنه خود را از دست می دهند.
  2. انتخاب و خریداری هاست یا فضا ی میزبانی وب : هاست یا فضا ی میزبانی وب ، فضا ی ی است بر روی س روی س دهنده اینترنتی که پس از طراحی سایت ، صفحات وب سایت خود را برای اینکه توسط کار بران دیده شود بر روی آن قرار می دهیم. این فضا بسته به نیاز شما از 10MB شروع شده و تا تمامی فضا ی هارد دیسک یک س روی س دهنده می توان د حجم داشته باشد. تا زمانی که فایل های وب سایت طراحی شده بر روی این فضا قرار نگیرد، دیگران قادر به بازدید از وب سایت شما نیستند. کیفیت س روی س دهنده اینترنتی بسیار مهم است. شما باید سعی کنید این فضا را از شرکت های معتبر در ایران و یا شرکت های بزرگ ارائه دهنده هاست در خارج از کشور، خریداری نمایید.
  3. برنامه ریزی و طراحی وب سایت : پس از تهیه نام دامنه اینترنتی و فضا ی میزبانی وب ، اکنون شما می توان ید برای طراحی سایت خود برنامه ریزی کنید. به این سه بخش توجه کنید: 
  4. طراحی سایت : پس از مرحله تحلیل و آنالیز ، ن وب ت به طراحی وب سایت شما می رسد. مراحل اجرایی طراحی سایت بصورت زیر خواهد بود: 
  5. بارگذاری وب سایت در اینترنت و وب : پس از اینکه وب سایت طراحی شد، فایل های آن را در فضا ی اینترنتی ( هاست ) خریداری شده بارگذاری (Upload) می نمایند. اکنون وب سایت با وارد کرد ن نام دامنه اینترنتی قابل روی ت است.
  6. معرفی و ت روی ج و تبلیغ وب سایت : یکی از بهترین راه های ت روی ج و تبلیغ یک وب سایت ، بهینه سازی سایت ( سئو ) و معرفی به موتورهای جستجو گر است. سئو معمولاً بسیار مشکل، زمانبر و گران است اما نتایج فوق العاده ای دربرخواهد داشت. از دیگر راه ها برای تبلیغ وب سایت ، می توان به بازاریابی ایمیلی، بازاریابی ویدئویی و یا بازاریابی از طریق بنر های اینترنتی  و نهایتا  تبلیغ در گوگل اشاره کرد .
  7. نگه داری و توسعه وب سایت : پس از همه این مراحل اینکه ب توان وب سایت را بروز نگه داشت و اطلاعات آن را مرتباً بروز کرد بحث بسیار مهم ی است. بروز نگه داشتن و افزودن مطالب جدید کسب رتبه های بالا در موتورهای جستجو و همچنین افزایش ترافیک وب سایت شما می شود. هرگز این مرحله را نادیده نگیرید.
 
·  نظر دهی 
· اشتراک گذاری :


برچسب ها   :


برای ارسال نظر ‎‏ ، همین امروز در وب سایت رایان طبیب ثبت نام کنید.

ورود


مقالات طراحی سایت

مقالات سئو و بهینه سازی سایت

مقالات علمی

کلیه حقوق متعلق به رایان طبیب می باشد.
طراحی سایت،بهینه سازی سایت،طراحی وب سایت،بهینه سازی وب سایت،سئو,صابر فضلی احمدی,Saber Fazli Ahmadi
طراحی سایت حرفه ای،طراحی وب،طراحی وب سايت،فروشگاه،بهینه سازی،طراحی وب سایت،سئو,صابر فضلی احمدی,Saber Fazli Ahmadi
طراحی و توسعه سایت رایان طبیب | 2020 ©