تاریخچه وب
اولین سایت در سال 1991 طراحی شده است. در ابتدا سایت های وب با کُدهای «HTML>» نوشته می‌شدند. با پیشرفت وب ، زبان HTML ، پیچیده تر و انعطاف پذیر تر شد. ابزاری مانند جدول برای نمایش نمودارهای داده‌ای و چیدمان های پنهان در صفحه‌های وب قرار گرفتند. با پیدایش صفحه‌های الگوی وب یا «CSS»، از جدول دیگر برای چیدمان پنهانی در طراحی استفاده نمی شود.

به مرور زمان و با گس تر ش بیش تر فن‎آوری های یکپارچه‎سازی داده‌‌ها (Database)، و همچنین پیشرفت و گس تر ش زبان های برنامه‎نویسی مانند CGI, PHP, ASP.NET, ASP, JSP و ColdFusion، ساختار سایت های وب را باز هم تغییر داده و آنرا پیشرفت ه تر کرد ه اند.

همچنین با آمدن برنامه های گرافیکی متحرک مانند فلش (Flash)، و استفاده آنها در طراحی سایت ها، طراحی سایت و ظاهر وب بیش تر از پیش تغییر کرد و توان مندی های تازه در اختیار طراحان وب قرار داده شد.

تاثیر سایت در اطلاع رسانی :
داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای بیش تر . یک کاتالوگ می توان د شامل تصاویر و متون باشد اما در یک سایت می توان از تصاویر ، متون ، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز استفاده کرد . بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. همچنین هزینه یک سایت به مراتب کم تر و مقرون به صرفه تر از یک کاتالوگ است. زیرا برای طراحی ، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای یک سایت فقط کافیست هزینه ای بسیار پایین برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن در طول زمان هزاران و یا میلیونها کاربر می توان ند بارها و بارها از آن بازدید کنند .

تاثیر سایت در بازاریابی:
موتورهای جستجو بدون هزینه برای شرکت و کار شما بازاریابی می کنند بدین تر تیب که ب توان ند سایت شما را پیدا کنند سپس کاربر ی که به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاع ات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها کاربر را به سایت شما هدایت می کنند

ایجاد قابلیتهای جدید تبلیغات ی:
شما با داشتن یک سایت به راحتی می توان ید وارد عرصه تجارت الک تر ونیک شوید و امکان استفاده از قابلیت های تجارت الک تر ونیک برایتان به وجود می آید. از مهم تر ین این قابلیتها می توان به تبلیغات این تر نتی، تبلیغات در موتورهای جستجوگر، تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و لینک اشاره کرد .

در دس تر س بودن:
سایت همواره در تمامی ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل نیز فعال و در دس تر س کاربر ان و مش تر یان است.

فعالیت در خارج از مرزهای کشور خودتان:
اگر شما سایت ی داشته باشید می توان ید امکان فعالیت خود را در خارج از مرزهای کشور محل سکونتتان به راحتی ایجاد نمایید و کاربر ان خارج از مرزهای کشور تان نیز می توان ند به صورت شبانه روزی با شما و خدمات و محصولات تان آشنا شوند و در صورت نیاز از خدمات و محصولات شما استفاده نمایند.

درآمد زایی:
میزان سودآوری و درآمد زایی سایت ها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان سایت ها و بروز رسانی و رسیدگی به آنها نیز عامل بسیار مهمی است. اما امروزه شرکتها و افراد بسیار ی هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق سایت و مش تر یان آنلاین است.

 
·  نظر دهی 
· اشتراک گذاری :
برای ارسال نظر ‎‏ ، همین امروز در وب سایت رایان طبیب ثبت نام کنید.

ورود


مقالات طراحی سایت

مقالات سئو و بهینه سازی سایت

مقالات علمی

کلیه حقوق متعلق به رایان طبیب می باشد.
طراحی سایت،بهینه سازی سایت،طراحی وب سایت،بهینه سازی وب سایت،سئو,صابر فضلی احمدی,Saber Fazli Ahmadi
طراحی سایت حرفه ای،طراحی وب،طراحی وب سايت،فروشگاه،بهینه سازی،طراحی وب سایت،سئو,صابر فضلی احمدی,Saber Fazli Ahmadi
طراحی و توسعه سایت رایان طبیب | 2020 ©