برای شروع کار با سیمفونی ، لازم است دانشی مقدماتی راجع به اصول طراحی وب ، اچ تی ام ال ،سی اس اس  و جاوا اسکریپت داشته باشید. آشنایی مقدماتی با پی اچ پی نیز جزء ملزومات کار است. پس از کسب این مهارتها به صورت ابتدایی، می توانید با نصب سیمفونی کار طراحی سایت خود را شروع کنید.

اگر این پیش نیاز ها را دارید، می توانید به سایت سیمفونی۲ رفته ، از قسمت کتاب راهنما کار خود را شروع کنید.

برای کار با سیمفونی، می توانید از ادیتورهای ساده ای مانند ++Notepad استفاده کنید. اما اگر حرفه ای می خواهید کار کنید ، توصیه می کنم محیط های توسعه زیر را استفاده کنید :

  • Php Storm یک محیط کاملاً حرفه ای برای تولید محتوای وب شامل CSS، HTML،Javascript می باشد که از آخرین نسخه این فناوریها نیز پشتیبانی می کند.  نکته جالب درباره این محیط توسعه و تولید، پشتیبانی کامل آن از انواع فایلهای مورد استفاده در سیمفونی مانند twig و yaml است . در نسخه ۶ آن از کامپوزر هم پشتیبانی می کند .نقطه ضعف آن هم پولی بودن آن است که البته برای ایرانیان خیلی ضعف خاصی نیست!
  • Eclipse که معرف حضورتان حتماً هست و برای اکثر زبانهای روز دنیا می توانید از آن استفاده کنید فقط برای پشتیبانی از فایلهای سیمفونی باید افزونه هایی را به آن بیفزایید که میتوانید در سایت رسمی سیمفونی با آنها آشنا شوید.

برای آموزش کامل سیمفونی، میتوانید به سایت سیمفونی مراجعه نمایید.

 
·  نظر دهی 
· اشتراک گذاری :


برچسب ها   :


برای ارسال نظر ‎‏ ، همین امروز در وب سایت رایان طبیب ثبت نام کنید.

ورود


مقالات طراحی سایت

مقالات سئو و بهینه سازی سایت

مقالات علمی

کلیه حقوق متعلق به رایان طبیب می باشد.
طراحی سایت،بهینه سازی سایت،طراحی وب سایت،بهینه سازی وب سایت،سئو,صابر فضلی احمدی,Saber Fazli Ahmadi
طراحی سایت حرفه ای،طراحی وب،طراحی وب سايت،فروشگاه،بهینه سازی،طراحی وب سایت،سئو,صابر فضلی احمدی,Saber Fazli Ahmadi
طراحی و توسعه سایت رایان طبیب | 2019 ©